KONTAKTI
EN
Ievads

Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd has been established since 1985,which is one of the most professional manufacturers of plastmasas rāvējslēdzējs products in China. 

Mūsu uzņēmums vairāk nekā 35 gadus koncentrējas uz rāvējslēdzēju ražošanu, ikdienas produkcija var sasniegt 1 miljonu metru. Mūsu produkti tiek labi pārdoti gan vietējā tirgū, gan ārvalstu tirgū, mūsu uzņēmums izpelnījās lielu klientu atbalstu un atzinību par mūsu produktu lielisko kvalitāti un profesionālo meistarību. 

Mūsu uzņēmums specializējas šādu preču ražošanā: 

1.bone zipper, flange zipper,slīdnis rāvējslēdzējs, PE zipper, PP zipper,eva zipper, advertising zipper,vacuum sealed zipper and all kinds of shaped zippers. 

2. rāvējslēdzēji tējas maisiņiem, pārtikas maisiņiem, kostīmu maisiņiem, failu maisiņiem, pasta maisiņiem, pašnesošiem rāvējslēdzēju maisiņiem, kompreses maisiņiem, neaustiem rāvējslēdzēju maisiņiem un visu veidu rāvējslēdzēju maisiņiem. 

3.PP,PE,EVA high speed zipper extruder machine, zipper bag making machine and all kinds of slider mould. 

4. Mēs piedāvājam arī visu veidu plastmasas rāvējslēdzēja galvu. Mūsu uzņēmumam ir uzlabotas mašīnu iekārtas un profesionālas metodes, mēs varam pielāgot visu veidu dizainu no mūsu klientiem, lai palīdzētu viņiem paplašināt savu tirgu, un jebkuras jūsu idejas mums ir ļoti svarīgas. 

Sirsnīgi sveicam jūs sadarboties un attīstīties ar mums. 

1) Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze visu veidu plastmasas rāvējslēdzēju izgatavošanā 

2) Mums ir daudzas uzlabotas un pilnīgas ražošanas līnijas 

3) Profesionāli darbinieki, kas sola īsu un savlaicīgu piegādi 

4) Konkurētspējīga cena un labs daudzums 


Apmēram1


Kāpēc izvēlēties mūs 

Katrs klients ir unikāls. Klienti pērk no MH daudzu iemeslu dēļ. Bet vairumā gadījumu tas sastāv tikai no viena vārda: uzticēšanās. 

Uzticieties mūsu bagātīgajai pieredzei! 

Vienkārši sakot, mēs saprotam klientu biznesu. Šis apgalvojums ir balstīts uz 20 gadiem materiālu produktu eksporta biznesā ar vairāk nekā 100 valstīm, mēs ne tikai pārdodam produktus, bet arī pārdodam zināšanas un pakalpojumus atbilstoši mūsu klientiem. 

Koncentrēšanās uz klientiem ir devusi mums vērtīgu pieredzi, kas viegli pārvēršas citā svarīgā uzticības jomā. 

Uzticieties mūsu pilnas paketes risinājumiem! 

Kad klienti pērk no Zīliem, viņi ne tikai vēlas iegādāties "tikai produktus", bet gan "tādus produktus, kas varētu palīdzēt klientiem gūt peļņu". Tā kā mēs zinām klientu biznesu, viņu jaunākās tirgus izmaiņas un viņu vienaudžus, mēs varam radīt klientiem kompleksos risinājumus: piemērotus produktus, kas atbilst klienta tirgus vajadzībām, savlaicīgu piegādi, ērtu loģistikas pakalpojumu, finanšu atbalstu utt. Mēs piedāvājam dažādus pakalpojumu un atbalsta piedāvājumus, kas izmanto mūsu labāko darbinieku kā konsultantu, pasniedzēju, ieviešanas komandu un pēcpārdošanas tehniķu pieredzes bāzi.  

Uzticieties mūsu abpusēji izdevīgajiem rezultātiem! 

"Ar ZiL mans bizness kļūst arvien lielāks", "Es vienmēr varu paļauties uz Zili, kad vien man ir nepieciešama palīdzība", šos vārdus mēs vienmēr dzirdam no saviem klientiem. Mēs esam lepni, ka pusi no mūsu jaunajiem klientiem ir pamudinājuši iepriekšējie. Mūsu labās attiecības ar klientiem ir balstītas uz patiesu interesi radīt abpusēji izdevīgus scenārijus, kas liek ikviena biznesam augt. 

Zili izraudzīšanās par savas komandas locekli un jūsu biznesa panākumu veicinātāju ir nozīmīgs uzticības apliecinājums. Mēs ar prieku izmantotu savu pieredzi, risinājumus un rezultātus jūsu vārdā un sāktu iegūt jūsu uzticību.


par

Tālrunis / WhatsApp / WeChat:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

E-pasts:

[e-pasts aizsargāts]

Adrese:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Venžou, Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa)

Izvēlne
navigācija
Powered By
Powered By Powered By
Seko mums
Autortiesības © 2021-2023 Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi