KONTAKTI
EN
Plastmasas izejvielu palielināšana un elektroenerģijas ierobežošana
Publicēšanas datums: 2021-10-18 Apmeklējums:124

Pagājušajā gadā Ķīnas valdība oficiāli paziņoja, ka Ķīnas mērķis ir sasniegt maksimālo emisiju līmeni līdz 2030. gadam un panākt oglekļa neitralitāti līdz 2060. gadam, kas nozīmē, ka Ķīnai ir tikai 30 gadi nepārtrauktai un straujai emisiju samazināšanai. Lai izveidotu kopīga likteņa kopienu, ķīniešiem ir smagi jāstrādā un jāpanāk nepieredzēts progress.
Lai apņemtos pasaulei solīt, ka Ķīna sasniegs emisiju maksimumu 2030. gadā un oglekļa neitralitāti 2060. gadā, Ķīnas pašvaldības ir veikušas stingras darbības, lai samazinātu CO2 izmešus un enerģijas patēriņu, ierobežojot elektroenerģijas piegādi.
Daži apgabali apgādā 5 dienas un apstājas 2 dienas nedēļā, daži piegādā 3 un pārtrauc 4 dienas, daži pat tikai 2 dienas, bet pārtrauc 5 dienas.

Šo darbību rezultātā drausmīgi pieaugs visas izmaksas, sākot no izejvielām līdz iepakojuma materiāliem, no darbaspēka izmaksām līdz ostu darbības izmaksām. Mūsu uzņēmums ir apņēmies nodrošināt klientiem augstas kvalitātes produktus un pārdomātu apkalpošanu. Pirms tam mēs esam darījuši visu iespējamo, lai mazinātu tādu problēmu ietekmi kā pieaugošās izejvielu izmaksas un valūtas kursa svārstības un izvairītos no cenu pieauguma.

Tālrunis / WhatsApp / WeChat:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

E-pasts:

[e-pasts aizsargāts]

Adrese:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Venžou, Džedzjana, Ķīna (kontinentālā daļa)

Izvēlne
navigācija
Powered By
Powered By Powered By
Seko mums
Autortiesības © 2021-2023 Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi